Úžasný toy pudel registrovaný

Moje krásne dievčatko Kiki porodila 2 krásnych malých toy pudlíkov. 1 sýto marhuľový/červený chlapček s vhodným menom Romeo a 1 dievčatko, čiernohnedé a opäť s vhodným menom Júlia.
Obaja sa narodili u mňa doma, so mnou po boku a takí zdraví. Som na maminu tak hrdá, že je to jej 1. vrh a bola úžasná a je to úžasná milá a starostlivá mamina. Toto bol dlho očakávaný vrh a mama bola kŕmená pred, počas a ešte po veľmi vysokoproteínovou stravou tuniaka, kuracieho mäsa atď. Nič iné, len to najlepšie, pretože 2 malé deti sú také zdravé a kŕmia sa hneď po narodení a naďalej prospievajú .
Mama je moje úžasné fantómové dievča a otec je môj kamarát, pekný chlapec, obaja primerane vysoký 11 palcov. Šteniatka pochádzajú zo skvelej línie s majstrovskými krvnými líniami. Mama aj otec sú v našich domovoch vzácni, rovnako ako moje šteniatka. Sú dobre zvyknutí na všetky zvuky a rodinný život. Mama aj otec majú za sebou všetky zdravotné prehliadky a všetko je jasné.
Títo anjelici budú môcť ísť LEN do 5* domovov, takže sa prosím neurážajte všetkými otázkami, ktoré vám musím položiť. Veľmi rád vyhoviem každému, kto by chcel vidieť mamu s jej šteniatkami a tiež odpoviem na všetky vaše otázky a pre váš pokoj poskytnem dokumentáciu a videá atď. Tiež by som rád vytvoril skupinu WhatsApp pre nových vlastníkov, aby mohli byť v kontakte aj v prípade povolenia.
Váš chlapec a dievča prídu s úžasným luxusným košom so všetkým, čo potrebujete, vrátane personalizovanej (mnou) voňavej prikrývky, jedla, šampónu, kondicionéru, kefy, postroja, hračiek, pochúťok atď. a zoznam pokračuje. Vždy budem k dispozícii 24/7 pre všetky vaše potreby pre život vášho dieťatka.
Šteniatka budú tiež odčervené každé 2 týždne od narodenia a budú očkované, čipované a skontrolované veterinárom. Prídu aj s papiermi zaregistrovanými v KC a 5 týždňov bezplatného poistenia.
Rasa:
Pudel - Caniche
Pohlavie psa:
Viac psov
Vek psa:
Šteniatko
PP:
S PP
Cena:
Dohodou
Pridané:
15.01.2022
Email:
synoradm84@gmail.com
Telefón:
96349574
Mesto:
Trnava
Web:


Podobné ponuky psov