Chovateľská stanica - Sky Rose Weimaraners

Naša prvá chovná fenka sa volá Foxy Faith Silver Faith čo v preklade znamená prešibane verná , strieborná vernosť. Pochádza od chovateľky Lucie Skálovej z Liberca z chovnej stanice „Silver Faith“.
„Faith“, ako ju voláme, si priviezol koncom októbra 2009 môj syn Filip.
Od prvého dňa sme si ju všetci zamilovali, krásnu malú striebornú guličku s modrými očami.
Syn veľmi dlho plánoval a svedomite vyberal šteniatko s dobrým genetickým základom a predpokladmi pre poľovné upotrebenie. Bol poľovník a od malička ju brával so sebou do revíru, na prechádzky po lese, na horské túry a kdekoľvek, aby si zvykala na to čo má weimar geneticky dané a to je lovecký inštinkt.
Taktiež je veľmi dobre socializovaná, nemá problém s deťmi, ľuďmi a so psami. Má nekonfliktnú, priateľskú a vyrovnanú povahu. Nie je to len lovec, ale aj veľmi milý domáci spoločník.
Je veľmi úspešná na výstavách a na pracovnom poli.

Faith je právoplatným členom našej rodiny. Žije s nami v rodinnom dome s veľkou záhradou. Vonku na prechádzke, alebo na poli v teréne a v revíre je vytrvalý lovec a veľmi rada pracuje. Doma je príjemný a prítulný spoločník, rada sa mazná a ma vyhradené svoje miesto v obývačke na svojej sedačke. Pohybuje sa voľne po celom dome.
Od prvého kontaktu bola učená k zvládnutiu hygienických návykov čo veľmi rýchlo a dobre zvládla, taktiež výcvik základnej poslušnosti. Jesenné skúšky stavačov a farbiarske skúšky absolvovala v 1 cene. Je veľmi milá a rýchlo sa učí.

Plánované šteniatka budú tiež odchované v dome. Po 4 týždňoch, záleží od počasia, budú postupne pomaly vynášané na záhradu . Samozrejme spinkať budú v dome.

Adresa spoločnosti: Aktualne ponuky psov
Trnavská 30
90027
Bernolákovo
Telefón
00421903272827
Email
peterfasko@yahoo.com
Webstránka
http://www.skyrose.sk

Fotogaléria chovnej stanice - Sky Rose Weimaraners

Kategórie
ikona kategórieÚvod
ikona kategórieBloodhound - Anglický farbiar
ikona kategórieBriard - Francúzsky ovčiak
ikona kategórieBullteriér
ikona kategórieČeskoslovenský vlčiak
ikona kategórieEntlebuchský salašnícky pes
ikona kategórieJazvečík krátkosrstý
ikona kategórieLabradorský retríver
ikona kategórieLousianský leopardí pes
ikona kategórieMaltézsky psík
ikona kategórieMalý bradáč
ikona kategórieNemecký ovčiak
ikona kategórieRotvajler